بشقاب – پلاک روسیه سوریه آمریکا رکس تیلرسون

بشقاب – پلاک: روسیه سوریه آمریکا رکس تیلرسون مقام آمریکایی وزیر امور خارجه اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی پایان امسال آخرین مهلت جهت قانون جریمه مشمولان غایب

رئیس شرکت وظیفه عمومی ناجا آخر امسال را آخرین مهلت جهت قانون جریمه مشمولان غایب بیان کرد و گفت: ابلاغیه جدیدی جهت اجرای این طرح در سال آینده به این شرکت اعلام ن

پایان امسال آخرین مهلت جهت قانون جریمه مشمولان غایب

پایان امسال آخرین مهلت جهت قانون جریمه مشمولان غایب

عبارات مهم : آخرین

رئیس شرکت وظیفه عمومی ناجا آخر امسال را آخرین مهلت جهت قانون جریمه مشمولان غایب بیان کرد و گفت: ابلاغیه جدیدی جهت اجرای این طرح در سال آینده به این شرکت اعلام نشده هست.

به گزارش ایسنا، سردار بهرام نوروزی در حاشیه دیدار از معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان، اظهار کرد: در این دیدار نحوه اعزام مشمولان عادی که 19 بهمن ماه و مشمولان کارشناسی و بالاتر که دوم اسفند به خدمت مقدس سربازی فراخوانده شدند، مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

وی همچنین از آخر امسال به عنوان آخرین مهلت جهت قانون جریمه مشمولان غایب خبر داد و گفت: کسانی که بیش از 8 سال غیبت دارند و واجد شرایط استفاده از قانون معافیت از خدمت سربازی می شوند فقط تا آخر اسفند ماه امسال مهلت دارند به مراکز پلیس+10 مراجعه و با پرداخت جریمه های تعیین شده است براساس مصوبه امسال کارت معافیت خود را دریافت کنند.

پایان امسال آخرین مهلت جهت قانون جریمه مشمولان غایب

رئیس شرکت وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه ابلاغیه جدیدی جهت اجرای این طرح در سال آینده به این شرکت اعلام نشده افزود: اجرای طرح مذکور در سال آینده نیازمند تصویب مجلس شورای اسلامی، شورای نگهبان و ابلاغ ستادکل نیروهای مسلح است.

سردار نوروزی در ادامه با اشاره به قانون معافیت مشمولان دارای والدین با سابقه ایثارگری اظهار کرد: براساس این قانون تمامی کسانی که پدر یا مادر آنها دارای سابقه 28 و 29 ماه حضور در جبهه باشند می توانند با مراجعه به شرکت های مربوطه مانند ارتش، سپاه و ناجا سوابق خود را در قالب فرم های مربوطه اخذ و با مراجعه به دفاتر پلیس+10 نسبت به ثبت مشخصات خود اقدام کنند.

رئیس شرکت وظیفه عمومی ناجا آخر امسال را آخرین مهلت جهت قانون جریمه مشمولان غایب بیان کرد و گفت: ابلاغیه جدیدی جهت اجرای این طرح در سال آینده به این شرکت اعلام ن

این مقام عالی نیروی انتظامی افزود: در این قانون مجموع سابقه حضور در جبهه و جانبازی نیز در نظر گرفته شده است و به طور مثال کسانی که دارای 14 ماه حضور در جبهه و 15 درصد جانبازی باشند در مجموع جهت آنها 29 ماه محسوب شده است و یکی از فرزندان آنها از خدمت سربازی معاف می شود.

بر اساس گزارش سایت پلیس، سردار نوروزی با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع و زیاد کردن میزان رضایتمندی مردم از ارائه خدمات در دستور کار جدی شرکت وظیفه عمومی ناجا هست، گفت: به حمد الله تلاش ها و کارها خوبی در معاونت وظیفه عمومی استان اصفهان به منظور تسریع و سهولت در کار مردم انجام گرفته و در مجموع پیگیری به پرونده های مشمولان با دقت قابل قبولی انجام می شود که این گونه کارها رضایتمندی مردم را نیز به همراه داشته است

واژه های کلیدی: آخرین | قانون | نوروزی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs