بشقاب – پلاک روسیه سوریه آمریکا رکس تیلرسون

بشقاب – پلاک: روسیه سوریه آمریکا رکس تیلرسون مقام آمریکایی وزیر امور خارجه اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «۴۱۵ روز گذشت …» ، نوشتار بهمن کیارستمی همزمان با روز دکتر

بهمن کیارستمی همزمان با روز دکتر نوشت:« ۴۱۵ روز از فوت عباس کیارستمی بر اثر خطای پزشکی می‌گذرد. ولی هنوز نه حکمی قطعی صادر شده است و نه برگه‌ای گزارش ارائه شده

«۴۱۵ روز گذشت ...» ، نوشتار بهمن کیارستمی همزمان با روز دکتر

نوشتار بهمن کیارستمی همزمان با روز دکتر / «۴۱۵ روز گذشت …»

عبارات مهم : ارسال

بهمن کیارستمی همزمان با روز دکتر نوشت:« ۴۱۵ روز از فوت عباس کیارستمی بر اثر خطای پزشکی می گذرد. ولی هنوز نه حکمی قطعی صادر شده است و نه برگه ای گزارش ارائه شده است است.»

فرزند عباس کیارستمی در این نوشتار که در اختیار ایسنا گذاشت، نوشت: «امروز اول شهریور،۴۱۵ روز از فوت عباس کیارستمی بر اثر خطای پزشکی می گذرد. ولی هنوز نه حکمی قطعی صادر شده است و نه برگه ای گزارش ارائه شده است هست. بدون شک مدیریت تاریخی شرکت نظام پزشکی بر کار بررسی و کارشناسی این پرونده، به عنوان افتخار این شرکت در دفاع از حقوق دکتر ثبت خواهد شد؛ کارشناسان این شرکت تا به امروز تقریبا چهار برابر دوره درمان را صرف کارشناسی کرده اند و به عبارتی اگر بررسی هر روز از روند درمان، چهار روز وقت می بُرد تا به امروز باید حکم قطعی صادر می شد. حالا ولی آب ها از آسیاب افتاده و هر حکمی که صادر شود آب را در دل کسی تکان نمی دهد. ما هم از ابتدا انتظاری از این شرکت نداشتیم و عنوان این مرقوم شکوه از شرکت نظام پزشکی نیست.

«۴۱۵ روز گذشت …» ، نوشتار بهمن کیارستمی همزمان با روز دکتر

در پی قول دکتر هاشمی در مراسم سالگرد عباس کیارستمی مبنی بر ارائه گزارش کاملی از روند درمان در ماه اول با کمک مدیر جمهور و مدیر قوه قضائیه، در یازدهم مرداد جلسه ای در دفتر وزیر با حضور دکتر زالی – رییس کل شرکت نظام پزشکی، دکتر پایدار، دکتر زارع نژاد، دکتر ایازی، آقای کیانیان و بنده برگزار شد. نتیجه این جلسه تعهد وزارت بهداشت جهت ارائه گزارش حداکثر تا تاریخ ۲۰ مرداد بود. ولی به این وعده عمل نشد و در پاسخ پیگیری، این یادداشت جهت من فرستاده شد: “با سلام کلیه اوراق پرونده و نیز گزارش روند درمان ماه اول به دفتر اقای وزیر در روز سه شنبه هفته قبل ۱۸ مرداد ارسال شده. دفتر وزیر در جریان هستند. شماره نامه را هم جهت شما ارسال می کنم.”

تا امروز نه شماره نامه ای ارسال شده است و نه گزارشی ارائه شده. بعد روز شنبه (۴ شهریور ماه) که می شود ۴۱۸ روز بعد از فوت عباس کیارستمی بر اثر خطای پزشکی و مصادف است با نخستین هفته کاری وزیر بهداشت در دوره دوم وزارت، باز راهی شهرک غرب می شویم تا شاید در میان انبوه کارهای این وزارتخانه بتوانیم پیگیر تعهد وزیر بهداشت در آخر دوره اول وزارتش باشیم.

بهمن کیارستمی همزمان با روز دکتر نوشت:« ۴۱۵ روز از فوت عباس کیارستمی بر اثر خطای پزشکی می‌گذرد. ولی هنوز نه حکمی قطعی صادر شده است و نه برگه‌ای گزارش ارائه شده

روز دکتر مبارک»

عباس کیارستمی، کارگردان «خانه دوست کجاست؟» که جهت ادامه درمان بیماری خود به فرانسه سفر کرده بود، در سن ۷۶ سالگی و در ماه تولدش تیر ماه درگذشت.

این کارگردان مشهور سینمای کشور عزیزمان ایران و هنرمند عکاس که از اسفند سال ۹۴ تا اوایل اردیبهشت ۹۵ به علت انجام چند عمل جراحی در ناحیه روده در بیمارستان خوابیدن شده است بود و بعد از آن چندین بار به بیمارستان مراجعه کرده بود، آخر ۸ تیر ماه سال ۹۵ جهت تکمیل مراحل درمان به پاریس رفت.

«۴۱۵ روز گذشت …» ، نوشتار بهمن کیارستمی همزمان با روز دکتر

کیارستمی در کارنامه ی فیلم سازی اش ساخت فیلم های کوتاه «نان و کوچه»، «زنگ تفریح»، «تجربه»، «دو راه حل جهت یک مساله» و .. و فیلم های بلند «گزارش» ۱۳۵۶، «اولی ها» ۱۳۶۲، «خانه ی دوست کجاست؟» ۱۳۶۵، «مشق شب» ۱۳۶۶، «کلوزآپ، نمای نزدیک» ۱۳۶۸، «زندگی و دیگر هیچ» ۱۳۷۰، «زیر درختان زیتون» ۱۳۷۳، «طعم گیلاس» ۱۳۷۶، «باد ما را خواهد برد» ۱۳۷۷، «ABC آفریقا» ۱۳۷۹ را دارد.

واژه های کلیدی: ارسال | پزشکی | بهداشت | کیارستمی | درمان بیماری | عباس کیارستمی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs