بشقاب – پلاک روسیه سوریه آمریکا رکس تیلرسون

بشقاب – پلاک: روسیه سوریه آمریکا رکس تیلرسون مقام آمریکایی وزیر امور خارجه اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دوئل زیبای فوتبال در جزیره

رئال مادرید در یکی از دیدارهای حساس لیگ قهرمانان در برنابئو از تاتنهام پذیرایی می‌کند و در دیدار جالب ورزشگاه الاتحاد، دو تیم آماده سیتی و ناپولی به مصاف هم می‌

دوئل زیبای فوتبال در جزیره

دوئل زیبای فوتبال در جزیره

عبارات مهم : جزیره

رئال مادرید در یکی از دیدارهای حساس لیگ قهرمانان در برنابئو از تاتنهام پذیرایی می کند و در دیدار جالب ورزشگاه الاتحاد، دو تیم آماده سیتی و ناپولی به مصاف هم می روند.

به گزارش ایسنا، دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا امشب (سه شنبه) با انجام ۸ دیدار شروع خواهد شد که در حساس ترین و جالب ترین بازی رئال مادرید در سانتیاگوبرنابئو به مصاف تاتنهام خواهد رفت.

دوئل زیبای فوتبال در جزیره

گروه H: رئال مادرید و تاتنهام؛ چالش سفیدپوشان

رئال مادرید در شرایط خوبی پای به این دیدار حساس می گذارد. این تیم در جدال سخت برابر ختافه توانست به پیروزی برسد و فاصله اش را با صدر جدول رده بندی به پنج امتیاز کم کردن دهد. خبر بسیار خوب جهت هواداران رئال مادرید این که پای کریستیانو رونالدو هم به گلزنی در لالیگا باز شد و توانست در دیدار برابر ختافه یک گل ارزشمند و سه امتیاز در دقایق نهایی به ثمر رساند تا جهت دیار دیدار برابر تاتنهام از روحیه خوبی برخوردار باشد.

رئال مادرید در یکی از دیدارهای حساس لیگ قهرمانان در برنابئو از تاتنهام پذیرایی می‌کند و در دیدار جالب ورزشگاه الاتحاد، دو تیم آماده سیتی و ناپولی به مصاف هم می‌

رئال مدافع عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا هست. این تیم در فصل جاری هم از شانس های مهم کسب عنوان قهرمانی به شمار می آید و در هر دو دیدار خود توانست به پیروزی برسد و اگر بتواند در برابر تاتنهام هم به پیروزی برسد از همین الان تا حدود زیادی افزایش خود را به دور بعد نهایی خواهد کرد.

اما تاتنهام پوچتینو هم تیم بسیار خوب و با کیفتی است و بازیکنان بزرگی چون هری کین، دله آلی و اریکسن را در ترکیب دارد.

این دیدار جهت یک بازیکن از جذابیت و حساسیت خاصی برخوردار است و او کسی جز لوکا مودریچ نیست که با درخشش در تاتنهام بود که پیراهن رئال را مادرید را بر تن کرد.

دوئل زیبای فوتبال در جزیره

تاتنهام هم وضعیتی مانند رئال دارد آیا که شاگردان پوچتینو هم در دو دیدار قبلی خود توانسته اند به پیروزی برسند و اگر رئال را هم از پیش رو بردارند به دور دوم افزایش خواهند کرد.

رئال مادرید و تاتنهام چهار بار در مسابقه های اروپایی به مصاف هم رفته اند و جالب این که تاتنهام تا الان موفق نشده دروازه رئال مادرید را باز کند و باید دید که آیا سفیدپوشان وایت هارت لین این بار می توانند به رئال مادرید گل بزنند یا خیر.

رئال مادرید در یکی از دیدارهای حساس لیگ قهرمانان در برنابئو از تاتنهام پذیرایی می‌کند و در دیدار جالب ورزشگاه الاتحاد، دو تیم آماده سیتی و ناپولی به مصاف هم می‌

در دیگر دیدار این گروه دو تیم بدون امتیاز آپوئل نیکوزیا و دورتموند به مصاف هم می روند.

گروه E، لیورپول به دنبال پیروزی با کلوپ

دوئل زیبای فوتبال در جزیره

در حساس ترین دیدار این گروه لیورپول در اسلوونی به مصاف ماریبور خواهد رفت. این دیدار جهت شاگردان یورگن کلوپ از حساسیت بالایی برخوردار است آیا که آنها در دو دیدار قبلی خود موفق به پیروزی نشده اند و اگر می خواهند به دور بعد راه پیدا کنند باید ماریبور را از پیش رو بردارند.

لیورپول از دو دیدار قبلی خود تنها دو امتیاز کسب کرده و در جایگاه دوم جای دارد.

در دیگر دیدار این گروه سویا که با چهار امتیاز در صدر جدول رده بندی جای دارد در روسیه باید به مصاف اسپارتاک مسکو برود.

گروه F، دوئل فوتبال قشنگ در جزیره

در حساس ترین و جالب ترین بازی، دو تیم آماده و سر حال ناپولی و منچسترسیتی در ورزشگاه الاتحاد به مصاف هم خواهند رفت. هم منچسترسیتی و هم ناپولی از آمادگی بسیار بالایی برخوردار هستند و با اقتدار در صدر جدول رده بندی جای دارند. ناپولی مدعی مهم قهرمانی در سری A است و در هر هشت بازی خود در فصل جاری به پیروزی رسیده است.

آن چه ناپولی را از دیگر تیم ها جدا می کند فوتبال هجومی و قشنگی است که زیر نظر ساری به نمایش می گذارد تا جایی که این مربی ایتالیایی علی رغم مربیان ایتالیایی به فوتبال هجومی علاقه دارد.

منچستر سیتی گواردیولا هم تحقیر حریفان خود را شروع کرده است و در لیگ جزیره گرد و خاک به پا می کند. سیتی از هشت بازی خود ۲۲ امتیاز کسب کرده است و توانسته ۲۹ گل به ثمر رساند. این تیم در سه دیدار اخیر خود در لیگ جزیره ۱۷ گل به ثمر رسانده است.

تفاوت سیتی فصل جاری با سیتی فصل قبل در این است که شاگردان گواردیولا در فصل جاری هم خوب گل می زند و هم خوب از دروازه ارزش محافظت می کند.

منچسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا هم در هر دو بازی خود به پیروزی رسیده است ولی ناپولی یک پیروزی و یک شکست را در کارنامه دارد و به این خاطر جدال امشب آنها بسیار حساس و دیدنی خواهد بود.

در دیگر دیدار این گروه، فاینورد در ورزشگاه خانگی خود از شاختار پذیرایی می کند.

گروه G، موناکو به دنبال اعاده حیثیت

موناکو تیم شگفتی ساز فصل قبل لیگ قهرمانان اروپا بود و توانست به نیمه نهایی راه پیدا کند ولی این تیم در فصل جاری اصلا اوضاع خوبی ندارد و در دیدار قبلی اش با سه گل برابر پورتو تن به شکست داد.

موناکو در دو دیدار قبلی خود تنها یک امتیاز کسب کرده و در قعر جدول رده بندی جای دارد. این تیم باید در منزل از بشیکتاش شگفتی ساز پذیرایی کند که در هر دو دیدار قبلی خود به پیروزی رسیده است و در صدر قرار دارد.

شاگردان یاردیم اگر می خواهند به دور بعد افزایش کنند باید بتوانند تیم ترکیه ای را از پیش رو بردارند.

در دیگر دیدار این گروه هم لایپزیگ در آلمان به مصاف پورتو می رود. این دیدار در حالی برگزار می شود که لایپزیگ با یک امتیاز در رده سوم است و پورتو هم با سه امتیاز در رده دوم قرار دارد.

واژه های کلیدی: جزیره | ناپولی | فوتبال | پیروزی | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs