بشقاب – پلاک روسیه سوریه آمریکا رکس تیلرسون

بشقاب – پلاک: روسیه سوریه آمریکا رکس تیلرسون مقام آمریکایی وزیر امور خارجه اخبار بین الملل

تلاش سعودی‌ها جهت آخر دادن به شایعه فوت بن سلمان در تیراندازی اخیر ریاض

مشاور خاص ولیعهد عربستان منشتر شدن تصاویری از او در مصر، تلاش کرد به شایعات راجع به زخمی شدن و یا حتی کشته شدن بن سلمان آخر دهد. تلاش سعود..

ادامه مطلب

هیچ برنامه‌ای جهت دیدار با مقامات آمریکایی در المپیک زمستانی نداریم / کره شمالی

خبرگزاری رسمی کره شمالی امروز پنجشنبه گزارش داد پیونگ یانگ هیچ تصمیمی جهت دیدار با مقامات آمریکایی در جریان بازی‌های المپیک زمستانی که از روز جمعه شرو..

ادامه مطلب

ناتو موافق عادی‌سازی روابط با روسیه نیست / تیلرسون

وزیر امور خارجه آمریکا گفت که اعضای شرکت پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) بر عدم عادی‌سازی روابط با روسیه توافق دارند. تیلرسون: ناتو موافق عادی سازی ..

ادامه مطلب

روزنامه النهار لبنان مکان اختفای البغدادی را لو داد

یک روزنامه لبنانی نوشت، رهبر داعش در بیابان‌های واقع در بین دو کشور عراق و سوریه مخفی شده است است. روزنامه النهار لبنان مکان اختفای البغدادی را ..

ادامه مطلب

برتری آمریکا در برابر روسیه و چین رو به افول است / جوزف دانفورد

رییس ستاد یکسان ارتش آمریکا در صحبت خود در دانشگاه تافتس گفت: آمریکا طی 10-15 سال گذشته، پیوسته در حال از دست دادن برتری نظامی خود نسبت به همتایانش نظیر ر..

ادامه مطلب

العبادی جهت گفتگو با اقلیم کردستان دو شرط گذاشت

به گزارش ایسنا، به نقل از سومریه نیوز، حیدر العبادی، نخست وزیر عراق در سخنانی خاطرنشان کرد، قانون اساسی پایه و اساس جهت مذاکره با اقلیم کردستان است. ..

ادامه مطلب

روسیه موافقت کند، منطقه پرواز ممنوع در سوریه تشکیل می‌شود / تیلرسون

وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد، ایالات متحده آماده مذاکره با روسیه جهت پیوستن به تلاش‌هایی با نشانه ایجاد ثبات در سوریه جنگ‌زده است که مشمول بر منطق..

ادامه مطلب